En iyi telegram botları 2021

SoftwareTR

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Onaylı
 • BotBaba : tüm botların vaftiz babasıdır (adı The Godfather, "The Godfather" filminden bir alıntıdır). Bu bot, Telegram tarafından oluşturulur ve diğer kullanıcıların başka botlar oluşturmasına izin verir. Bot Father'a @botfather kullanıcı adından erişilebilir.

 • TrackBot Gönderilerini kontrol altında tutmak isteyenler, Telegram mesajlaşma sohbetinden ayrılmadan İtalyan ve yabancı kuryelerin paketlerini izlemenizi sağlayan bir bot olan TrackBot'ta değerli bir yardım bulabilirler. Çok sayıda kuryeden gelen gönderileri takip etme yeteneği nedeniyle çok kullanışlı bir bot. Trackbot'a @trackbot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • EnigmiBot : Size tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenebileceğiniz bulmacalar ve zorluklar sunacak ve bu botu diğer kullanıcılarla sohbetlere ekleyerek eğlence için tasarlanmış bir bot. EnigmiBot'a username @ enigmibot üzerinden erişilebilir.

 • AndyLearnEnglish - Yabancı dil bilgisini geliştirmek amacıyla İngilizce sohbet etmek için tasarlanmış bir bot. Bot, eğitim amaçlı çözme egzersizleri ve mini oyunlar sunduğu için ders çalışmak için çok yararlı olabilir. AndyLearnEnglish'e @andyrobot kullanıcı adıyla erişilebilir.


 • ImageBot: Telegram veya diğer sohbetlerdeki diğer kullanıcılarla paylaşmak için resim veya GIF aramak için kullanılan bir bot . ImageBot'a @imagebot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • Döviz kurları - Bu bot, herhangi bir zamanda 165 dünya para biriminin döviz kurlarını görüntülemelerine izin verdiği için sık seyahat edenler için gerçekten yararlıdır. Döviz kurlarına @exchangeratesbot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • TempMail - Bir web hizmetine kaydolmanız gerekiyor ve bir geçici? Bu bot, yardımınıza koşar ve 10 dakika süren bir e-posta adresine erişmenizi sağlar. TempMail'e @temp_mail_bot kullanıcı adıyla erişilebilir.

 • OfferteMobile - Mobil ve sanal operatörler tarafından sunulan en son fiyatlardan haberdar olmanızı sağlayan çok kullanışlı bir bot. Daha sonra piyasadaki tüm teklifleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve bunları nasıl etkinleştireceğinizi öğrenebilirsiniz. OfferMobile'a @offertemobile_bot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • TheLolBot: resimler, videolar ve şakalar ve genel olarak çok sayıda komik içerik sunan saf eğlenceye adanmış bir bot. Telegram arkadaşlarıyla sohbet ederken eğlenmek için. ThelolBot'a @gastabot kullanıcı adıyla erişilebilir.


 • SpacoBot: Sadece eğlenceli sohbet etmek, aşağılamak ve / veya kasıtlı olarak arkadaşlarınıza şaka olarak alay etmek amacıyla oluşturulmuş çok sayıda özellik ile tam eğlenceye adanmış en iyi botlardan biri. Spacobot'a @spacobot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • Umadbot: kullanıcıların belirli bir ruh haline göre animasyonlu GIF'ler ve / veya komik görüntüler (memler) aramasını sağlamak için tasarlanmış bir bot. Bir emoji ile ilişkili önceden tanımlanmış ruh hallerine göre arama yapmanızı sağlar. U Mad'e @umadbot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • Bot: bu bot, uygulamanın Telegram sürümünden başkası değildir çeviride. Bot, ücretli olan uygulamanın aksine ücretsizdir ve sohbet içinde yabancı bir dilde yazılmış bir kelimeyi anında çevirmenize olanak tanır. Çeviri Botuna @Translate_Bot kullanıcı adıyla erişilebilir.

 • Dottorbot : tıbbi-bilimsel kültüre adanmış bir bot. DottorBot'un amacı, kullanıcının isteği üzerine tıp ve bilime meraklı olanlar için çok ilginç olacak konularda bilgi, infografik, anket ve merak uyandırmaktır. DottorBot'a @dottor_bot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.

 • Arama n Fiyat : Amazon'da bir ürün aramanızı ve fiyatı öğrenmenizi sağlayan bir bottur. Bot, kişisel olarak, Telegram kişilerinize eklendikten sonra, aynı zamanda diğer kullanıcılarla yapılan bir sohbette de kullanılabilir. Bu bot, ünlü e-ticaretin İtalyanca sürümünde bile Amazon'da bir ürün aramanıza izin verir. Amazon Search n Price'a @amazonglobalbot kullanıcı adı üzerinden erişilebilir.
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
70
Mesajlar
86
Kullanıcılar
15
Son üye
seed
Üst